Lokacije

You are here:

Pozivamo sve zainteresirane djevojčice (4 godina i starije) da nas posjete na lokacijama na kojima održavamo treninge i upoznaju ovaj predivan sport, koji razvija osjećaj za ritam, muzikalnost, utječe na lijepu liniju, pravilno držanje, elegantno oblikovane mišiće, fleksibilnost cijelog tijela, gracioznost pokreta, razvoj motoričkih sposobnosti, koji rezultira i sigurnošću samopredstavljanja pred drugima i otvorenijom verbalnom komunikacijom, navikom bavljenja sportom i općenito kretanjem!

ŠC Contra

Trnjanska 122, blizu NSB- a
Ponedjeljak i srijeda od 17.30-18.30.
Prvi trening i upis je u ponedjeljak, 9.9.2019., u 17.15.

OŠ Bartola Kašića

Jarun
Termini: ponedjeljak 19.15 – 20.15 i petak 18.15 do 20.15 u velikoj sportskoj dvorani.
Upisi i prvi trening održat će se u petak 13.9. U 18.15 sati.

OŠ Gornje Vrapče

Ponedjeljak i četvrtak
1. Grupa mlađa do 2. razreda od 17.45-18.30
2. Grupa starija od 3. razreda od 18.45-19.30

OŠ Gustava Krkleca

Travno, utorak i četvrtak
18.15-19.00 mlađa grupa
18-19.00 starija grupa
Radi se odvojeno, svaka grupa na odvojenoj polovici dvorane.
Uvodni roditeljski sastanak, upisi i prvi trening u utorak 17.9. u 18 sati.

OŠ Kajzerica

Utorak i četvrtak
1. grupa od 17-17.45
2. grupa od 17.45- 18.30
3. grupa napredna 18.30-19.15
Uvodni roditeljski sastanak i upisi u četvrtak 12.9. u 17.30 u predvorju sportske dvorane.
Treninzi počinju u utorak 17.9. prema rasporedu.

OŠ Sveta Klara

Termin: utorak i četvrtak od 20.10 do 21.10.
Upis i prvi trening održat će se u četvrtak 12.9.u 20 sati u predvorju školske sportske dvorane.

Ugostiteljsko učilište

Kombolova 2a, Utrine
Ponedjeljak i srijeda
20-21 za uzrast od 2. razreda na dalje
20-21.30 za grupu natjecateljskog programa
Uvodni roditeljski sastanak, upisi i prvi trening u ponedjeljak 9.9. u 20.00 sati.

OŠ Većeslava Holjevca

OŠ Većeslava Holjevca, Siget, utorak i četvtak
1. Grupa od 19.15-20.00.
2.grupa od 20.00-20.45
Uvodni roditeljski sastanak, upisi i prvi trening počinju u utorak 10.9. u 19.15 sati

OŠ Rudeš

Ponedjeljak i srijeda
1. Grupa 17.05- 17.50 vrtić i predškolarci
2. Grupa 18.00- 18.45 1. razred
3. Grupa 18.45- 19.30 2.i 3. razred
4. Grupa 19.30-20.30 – od 4. razreda
Prvi trening u ponedjeljak 9.9. i upis starih članova .
Upis novih članova i roditeljski sastanak u srijedu 11.9. u 17 sati.

Svim polaznicima želimo sretan početak, ugodno vježbanje u našim grupama, puno znanja iz ritmičke gimnastike, da upoznaju puno novih prijateljica i zadive sve na našim nastupima!
Dobro došli u Klub ritmičke gimnastike Zagreb!