Prvenstvo grada Zagreba u ritmičkoj gimnastici – B i C program
U nedjelju 2.6.2013., u organizaciji GK Maksimir održalo se prvenstvo grada Zagreba u RG – B i C program.
U pojedinačnom B programu nastupile su 43 vježbačice u 5 starosnih kategorija, te 20 ekipa C programa grupnih vježbi u 4 starosne kategorije.
Rezultati naših vježbačica su:
C program rezultati
U B POJEDINAČNOM PROGRAMU:
KATEGORIJA MINI (2005. i ml.)
Larisa Radanec
- u vježbi bez rekvizita – 1. mjesto;
Lana Dolovski
- u vježbi bez rekvizita – 3. mjesto;
Lucija Čanić
- u vježbi bez rekvizita – 8. mjesto
Mateja Medaković
- u vježbi bez rekvizita – 5. mjesto.
KATEGORIJA MLAĐE KADETKINJE (2003. i 2004.)
Doroteja Opačić
- višeboj: vježba bez rekvizita + rekv. po izboru (obruč) – 5. mjesto;
Mia Bagarić
- višeboj: vježba bez rekvizita + rekv. po izboru (obruč) – 6. mjesto;
Valentina Lončarić
- višeboj: vježba bez rekvizita + rekv. po izboru (obruč) – 10. mjesto.
KATEGORIJA KADETKINJE (2001. i 2002.)
Ria Walla
- višeboj: vježba s loptom + rekv. po izboru (obruč) – 6. mjesto;
Anja Bukovšćak
- višeboj: vježba s loptom + rekv. po izboru (obruč) – 7. mjesto;
Rea Krvavica
- višeboj: vježba s loptom + rekv. po izboru (obruč) – 8. mjesto;
Altea Božić
- višeboj: vježba s loptom + rekv. po izboru (obruč) – 13. mjesto (napominjemo da je Altei Božić ovo bio prvi nastup i zato zaslužuje jedno BRAVO!)
KATEGORIJA JUNIORKE (1998.-2000.)
Pamela Šekrst
- višeboj: vježba s obručem + rekv. po izboru (lopta) – 2. mjesto.
KATEGORIJA SENIORKE (1997. i starije)
Lana Mojca Medaković
- višeboj 2 rekvizita po izboru – obruč i traka – 3. mjesto
U C PROGRAMU GRUPNIH VJEŽBI
U KATEGORIJI 1. RAZRED I MLAĐE:
- Ekipa KRG ZAGREB u sastavu: Paula Pešić, Alina Gojšić, Anja Gašparić, Sara Milazzi, Lucija Batinić, Lara Milanović i Ruta Bošnjak –R:
- 4. mjesto.
U KATEGORIJI 3. RAZRED I MLAĐE:
- Ekipa KRG ZAGREB 2 u sastavu: Lara Puškarić, Sabina Badankek, Leonarda Bešić, Marija Hruška, Sara Šoško i Anđela Marković – R:
- 5. mjesto;
- Ekipa KRG ZAGREB 1 u sastavu: Ema Kuna , Tara Bogdanović , Dora Salopek, Marta Svrtan , Paola Suljić , Antea Husein i Lara Mikša – R
- 7. mjesto.
U KATEGORIJI 5. RAZRED I MLAĐE:
- Ekipa KRG ZAGREB u sastavu: Nola Puškarić, Mia Parmak, Vanessa Šlap, Nika Kukolja i Nikolina Mišić
- 3. mjesto.
U KATEGORIJI 8. RAZRED I MLAĐE:
- Ekipa KRG ZAGREB u sastavu: Sara Talić, Klara Ratoša, Petra Jarčov, Maja Nikolič, Belma Karamehmedović, Gabrijela Matković
- 2. mjesto.
Fotoalbum – 2.6.2013.Prvenstvo Zagreba B i C program
Čestitamo svim vježbačicama i trenericama, na nastupima i ostvarenim rezultatima na upravo održanom Prvenstvu Zagreba u B i C programu, s porukom da narednih dana uz sve obaveze koje prate završetak školske godine, smognu još tračak one završne motivacije i izdržljivosti i za ritmičku gimnastiku, kako bi slijedećeg vikenda na Kupu Hrvatske za B i C program – regija sjever, još bolje i sigurnije prikazale svoje marljivo uvježbavane vježbe i plasirale se na završnicu Kupa Hrvatske za B i C program koja će se održati 15.6.2013. u Šibeniku te tako uspješno i veselo završile proljetnu sezonu!